STACJE ŁADOWANIA WALLBOX

Przestaw się na eco, podróżuj eco

Stacje ładujące służące do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych. To najlepsze rozwiązanie do ładowania samochodu elektrycznego (nadaje się do każdego samochodu na rynku) z domowego lub biurowego gniazdka.

Szybkie stacje ładowania samochodów elektrycznych Wallbox posiadają zabezpieczenia przeciw przeciążeniowe dzięki czemu samochód hybrydowy plug-in oraz elektryczny można bezpiecznie naładować w nocy.

kompatybilność z dostępnymi rozwiązaniami

bezpieczeństwo

wysoka wydajność

łatwość użytkowania

Wybierz swój produkt

Wallbox Pulsar Plus

Wallbox Commander 2

Wallbox Copper SB

Solax Smart EV Charger

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Proces przejścia na elektromobilność przyspiesza i zwiększa popyt na stacje ładowania w prywatnych i publicznych garażach parkingowych. Firmy tworzą infrastrukturę do ładowania, by zasilać swoje floty lub oferować pracownikom i klientom wygodę ładowania swoich pojazdów podczas przebywania na ich terenie.

Eksperci mogą pomóc w ocenie wszystkich istotnych kwestii podczas projektowania i wdrażania najlepszego rozwiązania w zakresie ładowania dla Twojej firmy. Chociaż każdy projekt jest wyjątkowy, można skorzystać z wyboru inteligentnej ładowarki, która jest połączona z systemem centralnym i pozwala na zdalne zarządzanie infrastrukturą ładowania w  czasie rzeczywistym.

Komercyjne rozwiązania ładowania Wallbox zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wydajnego ładowania pojazdów elektrycznych na wspólnych miejscach parkingowych, w miejscach pracy, handlu detalicznym, hotelarstwie, budynkach komercyjnych i innych. Firmy mogą podłączyć swoje stacje ładowania z naszą platformą myWallbox i zarządzać wszystkimi swoimi punktami ładowania z chmury. Wallbox oferuje również rozwiązania Open Charge Point Protocol (OCPP), które można zintegrować z innymi platformami w celu zapewnienia interoperacyjności w miarę rozwoju infrastruktury ładowania.

Sytemy ładowania Wallbox są:

Skalowalne​

System ładowania możesz ciągle rozbudowywać. W każdej chwili masz możliwość dołączenia kolejnych urządzeń za pomocą sieci ChargePoint.

Kompatybilne

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Wallbox są kompatybilne ze wszystkimi szeroko dostępnymi rozwiązaniami. Zostały wyposażone w kable typu 1 i typu 2.

Trwałe

Systemy ładowania Wallbox gwarantują skuteczne działanie w każdych warunkach pogodowych. Są w pełni odporne na niekorzystne okoliczności atmosferyczne.

Połączone

Ładowarki Wallbox zostały zaprojektowane w taki sposób, abyś mógł sterować nimi z dowolnego urządzenia - komputera, tableta czy telefonu. Oferujemy różne rodzaje połączeń.

Łatwe w zarządzaniu

Stworzyliśmy platformę myWallbox, która pozwala na kontrolę wielu ładowarek jednocześnie. Z jednego miejsca możesz zarządzać energią i systemem płatności oraz pozyskiwać statystyki w czasie rzeczywistym.

Niezawodne​

Stacje ładowania zostaną zainstalowane przez certyfikowanych partnerów z doświadczeniem, którzy dostosują je do lokalnych przepisów oraz wytycznych gwarancyjnych.

Wydajne

Pomimo niewielkich rozmiarów stacje ładowania samochodów elektrycznych Wallbox są niezwykle wydajne. Dodatkowo, w każdej chwili możesz dostosować zużycie energii, aby nie przekroczyć zakładanej wydajności energetycznej.

Pliki do pobrania

X1-AE-7.0

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.