STACJE ŁADOWANIA WALLBOX

Przestaw się na eco, podróżuj eco

Stacje ładujące służące do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych. To najlepsze rozwiązanie do ładowania samochodu elektrycznego (nadaje się do każdego samochodu na rynku) z domowego lub biurowego gniazdka.

Szybkie stacje ładowania samochodów elektrycznych Wallbox posiadają zabezpieczenia przeciw przeciążeniowe dzięki czemu samochód hybrydowy plug-in oraz elektryczny można bezpiecznie naładować w nocy.

kompatybilność z dostępnymi rozwiązaniami

bezpieczeństwo

wysoka wydajnosć

łatwość użytkowania

Wybierz swój produkt

Zindywidualizowane rozwiązania ładowania samochodów elektrycznych

Proces przejścia na elektromobilność przyspiesza i zwiększa popyt na stacje ładowania w prywatnych i publicznych garażach parkingowych. Firmy tworzą infrastrukturę do ładowania, by zasilać swoje floty lub oferować pracownikom i klientom wygodę ładowania swoich pojazdów podczas przebywania na ich terenie.

Eksperci mogą pomóc w ocenie wszystkich istotnych kwestii podczas projektowania i wdrażania najlepszego rozwiązania w zakresie ładowania dla Twojej firmy. Chociaż każdy projekt jest wyjątkowy, można skorzystać z wyboru inteligentnej ładowarki, która jest połączona z systemem centralnym i pozwala na zdalne zarządzanie infrastrukturą ładowania w  czasie rzeczywistym.

Komercyjne rozwiązania ładowania Wallbox zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wydajnego ładowania pojazdów elektrycznych na wspólnych miejscach parkingowych, w miejscach pracy, handlu detalicznym, hotelarstwie, budynkach komercyjnych i innych. Firmy mogą podłączyć swoje stacje ładowania z naszą platformą myWallbox i zarządzać wszystkimi swoimi punktami ładowania z chmury. Wallbox oferuje również rozwiązania Open Charge Point Protocol (OCPP), które można zintegrować z innymi platformami w celu zapewnienia interoperacyjności w miarę rozwoju infrastruktury ładowania.

Pliki do pobrania

X1-AE-7.0

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy!

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.