STACJE ŁADOWANIA WALLBOX

Przestaw się na eco, podróżuj eco

Stacje ładujące służące do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych. To najlepsze rozwiązanie do ładowania samochodu elektrycznego (nadaje się do każdego samochodu na rynku) z domowego lub biurowego gniazdka.

Szybkie stacje ładowania samochodów elektrycznych Wallbox posiadają zabezpieczenia przeciw przeciążeniowe dzięki czemu samochód hybrydowy plug-in oraz elektryczny można bezpiecznie naładować w nocy.

kompatybilność z dostępnymi rozwiązaniami

bezpieczeństwo

wysoka wydajnosć

łatwość użytkowania

Wybierz swój produkt

Zindywidualizowane rozwiązania ładowania samochodów elektrycznych

Proces przejścia na elektromobilność przyspiesza i zwiększa popyt na stacje ładowania w prywatnych i publicznych garażach parkingowych. Firmy tworzą infrastrukturę do ładowania, by zasilać swoje floty lub oferować pracownikom i klientom wygodę ładowania swoich pojazdów podczas przebywania na ich terenie.

Eksperci mogą pomóc w ocenie wszystkich istotnych kwestii podczas projektowania i wdrażania najlepszego rozwiązania w zakresie ładowania dla Twojej firmy. Chociaż każdy projekt jest wyjątkowy, można skorzystać z wyboru inteligentnej ładowarki, która jest połączona z systemem centralnym i pozwala na zdalne zarządzanie infrastrukturą ładowania w czasie rzeczywistym.

Komercyjne rozwiązania ładowania Wallbox zostały zaprojektowane w celu zapewnienia wydajnego ładowania pojazdów elektrycznych na wspólnych miejscach parkingowych, w miejscach pracy, handlu detalicznym, hotelarstwie, budynkach komercyjnych i innych. Firmy mogą podłączyć swoje stacje ładowania z naszą platformą myWallbox i zarządzać wszystkimi swoimi punktami ładowania z chmury. Wallbox oferuje również rozwiązania Open Charge Point Protocol (OCPP), które można zintegrować z innymi platformami w celu zapewnienia interoperacyjności w miarę rozwoju infrastruktury ładowania.

Skalowalne​

Podłącz kilka ładowarek i zarządzaj siecią ChargePoint. Twoja infrastruktura ładowania może rozwijać się wraz z rozwojem Twojej firmy.​

Kompatybilne

Nasze ładowarki są dostępne w wersji z kablami typu 1 i typu 2, z różnymi źródłami zasilania, aby spełnić wymagania instalacji elektrycznej na parkingu.

Trwałe

Podłącz kilka ładowarek i zarządzaj siecią ChargePoint. Twoja infrastruktura ładowania może rozwijać się wraz z rozwojem Twojej firmy.

Połączone

Oferujemy różne opcje połączeń, dzięki czemu będziesz mógł sterować ładowarkami zdalnie z dowolnego komputera lub urządzenia inteligentnego.

Łatwe w zarządzaniu

Wykorzystaj platformę myWallbox do kontroli wielu ładowarek i użytkowników, uzyskaj dostęp do statystyk w czasie rzeczywistym, skorzystaj z naszych rozwiązań w zakresie zarządzania energią, zintegrowanego systemu płatności Trwałe i nie tylko.

Niezawodne​

Nasi certyfikowani partnerzy bezpiecznie zainstalują Twoją ładowarkę w pełnej zgodności z lokalnymi przepisami i naszymi wytycznymi gwarancyjnymi.

Wydajne​

Dostosuj zużycie energii przez ładowarkę za pomocą naszych rozwiązań zarządzania obciążeniem, aby nie przekroczyć zakładanej wydajności energetycznej i uniknąć niespodziewanie wysokich kosztów energii.

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy!

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.