uniqube

Solarico HP READY

Zbiornik na wodę

310L | 440L
Zbiorniki na wodę Solarico UniQube  to rewolucyjny produkt, który ma aż 30 lat gwarancji, nie wymaga żadnych przeglądów i serwisu. Wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem , ze względu na kwadratowy kształt jest ustawny i zabiera mniej miejsca niż tradycyjne zbiorniki na wodę. Idealne do pomp ciepła. Może pełnić funkcję jako zbiornik buforowy, zbiornik separacyjny, domowy podgrzewacz wody pitnej lub kombinowany. UniQube może być wyposażony w rurę warstwową, wymienniki ciepła, grzałkę elektryczną i ich kombinacje. Zbiorniki mają maksymalnie przedłużoną trwałość, wszystkie części wewnętrzne są wyjmowane, wymienialne i można używać części zamiennych.
Solarico HP READY

Mądrze wykorzystana przestrzeń

Zbiornik do higienicznej ciepłej wody użytkowej wodą do wielu zastosowań:

  • zbiornik buforowy,
  • zbiornik separacyjny,
  • domowy podgrzewacz wody pitnej,
  • zbiornik kombinowany.
uniqube 2
PLIKI DO POBRANIA
Jeśli jesteś monterem instalacji PV i szukasz sposobu na zwiększenie swoich dochodów, ta oferta jest dla Ciebie!
 
Dołącz do grona partnerów SolaX Power i otrzymuj 50 euro za każdy zamontowany falownik stringowy oraz 200 euro za magazyn energii z hybrydą.
SolaX Power to lider w dziedzinie rozwiązań fotowoltaicznych, oferujący produkty najwyższej jakości i niezawodności. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!
 
Kontakt: piotr@portsolar.pl lub tel. + 48 514 141 354

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.