uniqube

Solarico SQ 440L

Zbiornik na wodę

440L
Zbiorniki na wodę Solarico UniQube  to rewolucyjny produkt, który ma aż 30 lat gwarancji, nie wymaga żadnych przeglądów i serwisu. Wyróżnia się atrakcyjnym wyglądem , ze względu na kwadratowy kształt jest ustawny i zabiera mniej miejsca niż tradycyjne zbiorniki na wodę. Idealne do pomp ciepła. Może pełnić funkcję jako zbiornik buforowy, zbiornik separacyjny, zbiornik solarny, domowy podgrzewacz wody pitnej lub kombinowany. UniQube może być wyposażony w rurę warstwową, wymienniki ciepła, grzałkę elektryczną i ich kombinacje. Zbiorniki mają maksymalnie przedłużoną trwałość, wszystkie części wewnętrzne są wyjmowane, wymienialne i można używać części zamiennych.
Solarico SQ 440L

Mądrze wykorzystana przestrzeń

Zbiornik do higienicznej ciepłej wody użytkowej wodą do wielu zastosowań:

  • zbiornik buforowy,
  • zbiornik separacyjny,
  • zbiornik solarny,
  • domowy podgrzewacz wody pitnej,
  • zbiornik kombinowany.
uniqube 2
PLIKI DO POBRANIA
Jeśli jesteś monterem instalacji PV i szukasz sposobu na zwiększenie swoich dochodów, ta oferta jest dla Ciebie!
 
Dołącz do grona partnerów SolaX Power i otrzymuj 50 euro za każdy zamontowany falownik stringowy oraz 200 euro za magazyn energii z hybrydą.
SolaX Power to lider w dziedzinie rozwiązań fotowoltaicznych, oferujący produkty najwyższej jakości i niezawodności. Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś!
 
Kontakt: piotr@portsolar.pl lub tel. + 48 514 141 354

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.