WIATY GARAŻOWE

Efektywność, nowoczesność, funkcjonalność

Aluminiowe wiaty garażowe to nowoczesne oraz bardzo często stosowane rozwiązanie łączące ochronę samochodu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi z zastosowaniem systemów fotowoltaicznych. Tego rodzaju wiaty garażowe charakteryzują się dużą funkcjonalnością, gdyż ich instalacja nie ingeruje w strukturę nośną budynku a minimalistyczny design wpasowuje się niemal w każdą architekturę. Zmniejszenie comiesięcznych kosztów związanych z energią elektryczną jak również możliwość magazynowania energii słonecznej to jeden z głównych atutów,który sprawia, że wiaty fotowoltaiczne cieszą się tak dużą popularnością.

Wiaty garażowe aluminiowe

szybka procedura prawna

lekka, trwała konstrukcja

pełna funkcjonalność solarna

otwarta możliwość konfiguracyjna

Wiaty fotowoltaiczne

Wiaty fotowoltaiczne stanowią funkcjonalną alternatywę dla klasycznych wiat garażowych. Łączą w sobie walory praktyczne oraz estetyczne standardowych rozwiązań z wygodą paneli fotowoltaicznych. Konstrukcja chroni samochód przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. System solarny zapewni Państwu niezależność energetyczną, dzięki której nie muszą już Państwo przejmować się zmianami w cenach energii elektrycznej. Dodatkowo, jest to szansa na oszczędności w przyszłości. Pomimo dużych gabarytów, wiata fotowoltaiczna prezentuje się nowocześnie i lekko.

Wiaty garażowe aluminiowe

Wiaty garażowe PortSolar świetnie spełniają rolę ochrony samochodu przed niekorzystnymi warunkami pogodowym, jednocześnie będąc efektownym dopełnieniem architektury. Konstrukcje naszej firmy zdecydowanie różnią się od innych rozwiązań dostępnych na rynku. Wiaty garażowe aluminiowe charakteryzują się nowoczesnym i eleganckim designem. Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów do ich produkcji, zachwycają swoim wyglądem przez wiele lat. Wiaty garażowe PortSolar można z łatwością dopasować do każdego domu i ogrodu.

Pliki do pobrania

Wiata z zintegrowanym garażem
Wiata garażowa horyzontalna
Wiata garażowa horyzontalna w kolorze imitującym drewno
Wiata fotowoltaiczna
Wiata garażowa żaluzja
Wiata garażowa żaluzja w kolorze imitującym drewno

Zostaw nam swój numer, oddzwonimy!

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.