MAGAZYNY ENERGII

Postaw na niezależność

Dzisiejsza technologia solarna dostarcza nam wiele nowych oraz ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są magazyny energii. Instalacja paneli fotowoltaicznych umożliwia stałe źródło energii, dzięki czemu jesteśmy w stanie uniknąć takich problemów jak przerwy w dostawie prądu czy zwiększenia kosztów za przesył energii. Chcąc zrezygnować z przestarzałej, istniejącej instalacji warto rozważyć zastosowanie inwerterów hybrydowych, które dzięki połączeniu dwóch różnych rozwiązań dla systemów fotowoltaicznych wytwarzają, przechowują oraz wykorzystują nagromadzoną oraz niewykorzystaną energię w pochmurne dni, kiedy nie ma słońca.

Podgląd na urządzeniach mobilnych poprzez aplikację:

SolaX Cloud V4.1

Magazyny energii

100% produkcji
100% wykorzystania

niezależność energetyczna

możliwość rozbudowania

kompatybilność z każdym systemem

Domowe magazyny energii

Technika solarna z roku na rok zdobywa coraz więcej fanów. Każdego roku w domach Polaków pojawiają się tysiące nowych systemów fotowoltaicznych. Stały rozwój technologii stawia przed PortSolar kolejne wyzwania. Jednym z najczęstszych problemów są przestarzałe sieci energetyczne, które często ulegają przeciążeniom. Pojawia się wtedy zadanie magazynowania energii, które powoduje dodatkowe koszty. Aby realnie rozwiązać ten problem, oferujemy Państwu nowoczesne magazyny energii. Przechowywanie energii ograniczy ilość marnowanego prądu oraz pozwoli Państwu uniezależnić się energetycznie. Wraz z zakupem tego urządzenia mogą być Państwo pewni, że nie dotyczą już Państwa podwyżki za przesył energii, koszty magazynowania przez poprzedniego dostawcę oraz braki w dostawie prądu. Domowe magazynowanie energii to gwarancja najwyższej wydajności oraz wysokiej niezawodności. Tylko samodzielne przechowywanie energii gwarantuje Państwu, że zostanie ona w pełni wykorzystana właśnie w Państwa domu. To rozwiązanie to pełna samowystarczalność – 100% produkcji = 100% wykorzystania. Dodatkowo, własny magazyn znacząco obniża ryzyko ewentualnych awarii oraz przerw w dostępie do prądu. Magazyny energii zapobiegają sytuacjom, gdy brzydka pogoda wpływa na dostępność energii elektrycznej. Urządzenia oferowane przez PortSolar (X3 Energy Storage System i X1 Energy Storage System) są profesjonalne i kompatybilne z każdym systemem. Dodatkowo, w razie potrzeby zawsze istnieje możliwość rozbudowania magazynów energii.

Pliki do pobrania

INWERTERY JEDNOFAZOWE
INWERTERY TRÓJFAZOWE
MAGAZYNY ENERGII
X1 Air
X3-Mic
X1 Energy Storage System
X1-Boost
X3-25K/30K-TL
X3 Energy Storage System
X1-Hybrid G4
X3-50K/60K-TL
X1-Hybrid
X3 Hybrid D/M
X1-Mini
X3 Hybrid
X3-Pro
INWERTERY JEDNOFAZOWE
X1 Air
X1-Boost
X1-Hybrid G4
X1-Hybrid
X1-Mini
INWERTERY TRÓJFAZOWE
X3-Mic
X3-25K/30K-TL
X3-50K/60K-TL
X3 Hybrid D/M
X3 Hybrid
X3-Pro
MAGAZYNY ENERGII
X1 Energy Storage System
X3 Energy Storage System

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.