INWERTERY HYBRYDOWE

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem energii słonecznej do wytwarzania własnej energii elektrycznej, która bez problemu zaopatrzy Twój dom? Znajdujące się w naszej ofercie inwertery hybrydowe pozwolą Ci bez problemów gromadzić magazyny energii, które następnie mogą zostać wykorzystane, gdy mamy problem w postaci braku dostawy prądu. Nowoczesne systemy fotowoltaiczne dzięki zastosowaniu różnego rodzaju inwertorów są wstanie na bieżąco dostarczać energię do wszystkich odbiorników znajdujących się w danym budynku. To wielofunkcyjne rozwiązanie bez problemu przekształca prąd stały w zmienny i na odwrót.

Falowniki

Szeroka gama oferowanych przez nas falowników to bezkonkurencyjny wybór technologiczny, który w branży charakteryzuje się jakością, niezawodnością i wydajnością.
Szeroki zakres napięcia MPPT, pozwala na uzyskanie większej ilości energii i sprawności na poziomie 98,5%. Bezsprzecznym gwarantem bezpieczeństwa i zaawansowania produktów jest stopień ochrony IP65, brak wewnętrznego wentylatora oraz opcjonalne wyposażenie w sieć WIFI typu „plug & play”.

W naszej ofercie znajdują się inwertery następujących producentów

W celu wygodnego korzystania ze strony, wymagana jest akceptacja Polityki Prywatności oraz Polityki Cookies. Więcej informacji można znaleźć w Regulaminie.